Listopad 2023 roku przyniósł ze sobą nie tylko szarość za oknem, ale także gorącą falę najnowszych i najbardziej ekscytujących produkcji na platformie Netflix. Wraz z nadejściem tego miesiąca, serwis streamingowy rozpieszcza nas kolejnymi hitami, które z pewnością wciągną widza w świat fascynujących historii, niezwykłych postaci i niezapomnianych przeżyć.

TOP 10 na Netfliksie

W naszym zestawieniu „Top 10 Hity Netflix – Listopad 2023” przyjrzymy się najbardziej porywającym filmom, serialom i dokumentom, które zdobywają serca widzów na całym świecie. Czy to nowe produkcje, które wyczekiwaliście z niecierpliwością, czy może małe perełki, które mogły umknąć Waszej uwadze – nasza lista jest zróżnicowana i gotowa sprostać oczekiwaniom każdego kinomaniaka.

Popularne filmy i seriale Netflix

Przygotujcie się na emocje, śmiech, łzy i niezapomniane chwile spędzone przed ekranem. Wraz z „Top 10 Hity Netflix – Listopad 2023” odkryjemy, które tytuły są obecnie najbardziej popularne i zasługują na Waszą uwagę. Gotowi na filmową podróż pełną niespodzianek? Zaczynamy!

Oto lista 10 najlepszych filmów i seriali na NETFLIX w Polsce w listopadzie 2023 roku:

 1. Zabójca
 2. Hanna
 3. Zamknięcie
 4. Porady na zdrady 2
 5. Miłość dla dorosłych
 6. Broad Peak
 7. Blues jazzmana
 8. W poszukiwaniu nieskończoności
 9. Perfumiarz
 10. Squid Game: Wyzwanie

Hity Netflix – polecane na listopad 2023

 1. Zabójca: Kryminał, akcja, thriller. Zabójca musi stoczyć walkę ze zleceniodawcami i z samym sobą, goniąc za zemstą, w której – jak twierdzi – nie ma nic osobistego.
 2. Hanna: Thriller akcji. Agent FBI Jack Crawford poprzysięga zemstę zabójcy swojego partnera. Wszystkie ślady prowadzą do osławionego mordercy.
 3. Zamknięcie: Thriller psychologiczny. Pielęgniarka, która próbuje poznać przyczynę obrażeń u pacjentki w stanie śpiączki, odkrywa historię zajadłej rywalizacji, niewierności, zdrady i zabójstwa.
 4. Porady na zdrady 2: Komedia. Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udaje się na Hawaje, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek.
 5. Miłość dla dorosłych: Thriller. Cienka granica między miłością i nienawiścią okazuje się zabójcza, gdy żona odkrywa romans męża – i oboje są gotowi na wszystko, by osiągnąć swój cel.
 6. Broad Peak: Dramat. Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Macieja Berbeki – legendarnego polskiego himalaisty, należącego do grupy słynnych Lodowych Wojowników, który pragnął zdobyć szczyt jednej z najniebezpieczniejszych gór świata.
 7. Blues jazzmana: Dramat muzyczny. Opowieść Tylera Perry’ego o zakazanej miłości i dramacie rodzinnym wydobywa na światło dzienne 40 lat tajemnic i kłamstw przy dźwiękach bluesa z Głębokiego Południa.
 8. W poszukiwaniu nieskończoności: Dokument. Genialni matematycy, fizycy cząstek elementarnych i kosmologowie zanurzają się w nieskończoności i przedstawiają jej niesamowity wpływ na Wszechświat.
 9. Perfumiarz: Thriller. Kobieta detektyw pragnie odzyskać węch i swojego ukochanego mężczyznę. Pewnego dnia nawiązuje znajomość, kontakt, a potem współpracę z pewnym twórcą perfum. Ten poszukuje idealnego zapachu i aby zdobyć idealny zapach, gotów jest zabijać.
 10. Squid Game: Wyzwanie: Reality show. 456 graczy weźmie udział w walce o nagrodę w wysokości 4,56 mln dolarów, która zmieni ich życie.

Skomentuj ten wpis